okeyTürkiye nin en iyi okey oyununu bizlerle oynamaya ne dersiniz ?

Düz Okey Oyna

4.6
(9)

Bedava Düz Okey Oyna

İş yerinde vaktiniz bol ve yapacağınız bir şey yok mu? Yada evde oturursunuz ve canınız sıkılıyorsa tam yerindesiniz. Hiçbir ücret ödemeden bilgisayardan yada mobil telefonunuzdan okey oynamaya başlayın. Böylelikle vaktin nasıl geçtiğini hiç anlamayacaksınız.

Canlı Düz Okey Oyna

Yüzlerce kişi ile canlı okey oynamak istiyorsanız tam yerindesiniz. İlk olarak okey oyunu sistemimizi tanıtma ile başlayalım. Canlı okey oyuna girdiğinizde kullanıcı kodu, şifre ve mail adresinizi belirliyorsunuz. Daha sonra keyif okey girişinden bilgilerinizi girerek oyuna dahil oluyorsunuz. Okey oyununda dilediğiniz kişilerle lobide yada özelde sohbet edebilirsiniz.

Oyunun daha kullanışlı olması için birkaç kuralımız bulunmaktadır. Lobide veya özelde sohbet etmek için birkaç okey oyununu kazanmanız gerekiyor. Puanınız 1090 üzerinde olmak kaydıyla oyun sistemimizi tamamıyla kullanabilirsiniz.

İnternetsiz Düz Okey Oyna

İnternetiniz olmadan düz okey oyununu oynamak istiyorsanız biraz beklemeniz gerekir. Yakın zamanda internetiniz olmadan düz okey oyunumuzu size tanıtacağız. Şimdilik online düz okey oyunumuzu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Online Düz Okey Oyna

Online düz okey oyununda bir ilki başardık. Okey oynarken fm radyo dinleyebilirsiniz. Oyunda bulunan DJ radyo sorumlusu arkadaşlarımızdan istek isteyebilirsiniz. Online olarak en popüler oyunlardan birisi olan düz okey oyununu hemen oynayın. Hem mobil uyumlu hemde masaüstü versiyonu ile yüzlerce kişiyi bir araya getiren okeyin tadını çıkarabilirsiniz.

Okey Oynayın: https://www.keyifokey.com/okey-oyna

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4.6 / 5. Oy sayısı: 9

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.


Yazar: admin

Görüntüleme: 1202 defa

Kategori: Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 25 Eylül 2020

Cevap bırakın