okeyTürkiye nin en iyi okey oyununu bizlerle oynamaya ne dersiniz ?

Eşli Okey Oyna

5
(4)

Eşli Okey Oyna

Şüphesiz ki tüm okey oyunları çeşitleri arasında en keyifli olanı eşli okey oyunlarıdır. Eşli okey, okeyin hemen hemen tüm çeşitlerinde oynanmaya uygundur. Eşlik okeyde 4 oyuncudan karşılıklı oturan her 2’si eş olur ve böylelikle kazandıkları ya da kaybettikleri tüm puanlar ortak olarak tutulur. Okey de eş olmak çok önemli bir müessesedir. Eşler arasında uyum oyunun kaderini belirler. Dolayısıyla okey eşi okey oyuncuları tarafından özenle ve dikkatle seçilmek durumundadır. Okeyi eşli olarak oyama keyfine varmak istiyorsanız eşli okey oyna internet sitesini ziyaret edebilir ve profil oluşturarak ücretsiz üyelik sahibi olabilirsiniz.

Eşli Okey Çeşitleri

Okeyin hemen hemen her türü eşli olarak oynanmaya uygundur. Daha çok tercih edilenleri ise düz okey ve 101 okey ya da çanak okeydir. Bu üç oyunda birbirinden farklı kurallara sahip olmakla birlikte iki kişinin eş olarak oynamasına uygundur. Okeyi eşi bulmak ise aynı oranda zordur. Eşli okey oyna aracılığıyla dilerseniz reel dünyada kurduğunuz arkadaşlık ilişkilerini buraya taşıyarak arkadaşlarınızla eş olup okey oynama fırsatına sahip olabilirsiniz ya da sistemin otomatik olarak atadığı eşlerle eşli okey oynama zevkine ulaşabilirsiniz.

Aradığınız Okey Eşini Bulma Fırsatı

Eşli okey oyna sitesi aracılığıyla okey oynarken aynı an da canlı sohbeti de kullanabilirsiniz. Dünyanın her yerinden katılımcının olduğu eşli okey oyna sitesinde kendinize en uygun okey eşini seçebilir ve onunla kurduğunuz arkadaşlık ilişkisini canlı sohbet aracılığıyla geliştirebilirsiniz. Ücretsiz bir üyeliğinizin olması durumunda arkadaş olarak ekleyip okey de kurduğunuz eş bağını başka mecralara da taşıyabilirsiniz. Böylelikle yeni ve sarsılmaz bir arkadaşlık ilişkisi kurmanın yanı sıra yıllardır aradığınız okey eşini bulma şansına da sahip olacaksınız. Bunun için eşli okey oyna sitesinde bir profil açarak üyelik oluşturmanız kafidir. Gerisi kendiliğinden ve hızlıca gelecektir.

Okey Eşinizle Sosyalleşin

Okey eşi bulmak hayat eşi bulmak kadar zordur. Eşli okey oyna aracılığıyla kurduğunuz sosyal bağlar sayesinde okey oynama keyfine erişirken aynı an da yıllardır arayıp da bulamadığınız okey eşinizi de bulabilir ve onunla birçok şey paylaşabilirsiniz. Başka okey çeşitlerini oynayabilir ve sohbetinizi geliştirebilirsiniz.

 

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 4

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.


Yazar: admin

Görüntüleme: 1105 defa

Kategori: Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2020

Cevap bırakın