okeyTürkiye nin en iyi okey oyununu bizlerle oynamaya ne dersiniz ?

Hemen Okey Oyna

0
(0)

Hemen Okey Oyna Net

Okey, çeşitli sayıda taşları olan ve bu taşların dizildiği bir tahtaya (ıstaka) sahip bir oyun çeşididir. Türkler arasında çok fazla oynanan bu oyun, günlük hayatta genellikle kahvehanelerde oynanmaktadır. Keyifli bir oyun olduğu için, birçok insan tarafından oynan Okey ‘in farklı türleri bulunmaktadır: Klasik Okey, 101 Okey vb. Klasik okeyde 106 adet taş bulunmaktadır.

Hemen Okey Oyna Genel Salon

4 farklı rengin yer aldığı Okey ’de, oyuna ismini veren ve çok değerli bir taş olan okey taşı, herkesin kendisine gelmesini istediği bir çeşit taştır. Oyunu okey taşı ile bitirmek, kişinin fazla puan almasını sağlamaktadır. Genelde zar kullanılarak oyunculara dağıtılacak olan taş serilerine karar verilir. 3 kişiye 14 adet taş verilir, bir kişiye ise 15 adet taş verilir ve oyun, fazla taşa sahip olan kişi tarafından başlatılır. Istakasına taşlarına dizen oyuncu, oyunu başlattıktan sonra gereksiz taşını sağ tarafa bırakır ve bir sonraki oyuncu, oyununu devam ettirir. Oyunda 2 adet sahte okey bulunmaktadır. Sahte okey, okeyin (joker) sayı değerine sahiptir.

Mynet Hemen Okey Oyna

Siz de evinizin konforu içinde Okey mi oynamak istiyorsunuz? Birçok insan, evinden çıkmadan bilgisayarından ya da telefonundan Okey oynamak istiyor fakat oynayacak iyi bir site bulamıyor. Hemen Okey Oyna ile bu problemi ortadan kaldırıyoruz. Oyun odalarımızla keyifli bir oyun seçeneği sunuyoruz sizlere. Sitemize kaydolabilir ve oyununuzu oynayıp en iyi oyuncular listesinde yerinizi alabilirsiniz. Üstelik bu rekabet ile oyunlarınız daha keyifli hale gelecek.

Hemen Okey Oyna Kuralları

Hemen Okey Oyna, Okey ’in en eğlenceli adresi olarak internet dünyasında yerini almaktadır. Sitemizde yer alan kolaylıklardan faydalanmak için sitemize kaydolmanız yeterli. Daha sonra, salon listelerinden istediğinizi seçebilir ve rakiplerinize karşı güzel bir oyun sergileyebilirsiniz. Üstelik oyun oynarken insanlarla sohbet etme olanağınız da bulunuyor. Hemen Okey Oyna ile Okey dünyasında yerinizi alabilirsiniz ve oyun oynarken hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Keyifli bir oyun oynamak istiyorsanız, hiç vakit geçirmeden sitemize üye olun. Üstelik üyelik için herhangi bir ücret de talep etmiyoruz sizden.

Okey Oynayın: https://www.keyifokey.com/okey-oyna

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.


Yazar: admin

Görüntüleme: 141 defa

Kategori: Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 18 Ağustos 2021

Cevap bırakın