okeyTürkiye nin en iyi okey oyununu bizlerle oynamaya ne dersiniz ?

Uzaktan Okey Oynama

5
(5)

Uzaktan Okey Oynama

Okey, Çin kültürüne kadar gittiği varsayılan bir şans ve zekâ oyunudur. Türkler tarafından sevilen ve çok fazla oynan bu şans oyunu, zekânın da işin içine girmesini gerektirmekte ve çok fazla varyasyonlarla insanların zevkine hitap etmektedir. 106 taş ile en fazla 4 kişi ile oynanan Okey, artık internetin gelişmesi ile birlikte uzaktan da oynanabilmektedir. Özellikle uzaktan oynan Okey, çoğu insanın ilgisini çekmektedir.

2 kişi ile oynanabilen Okey, asıl zevkini 4 kişi ile göstermektedir. 4 kişi arasında dönen oyun, taşların masada çeşitli kurallara göre dizilmesiyle başlar. Dizilen taşlar uygun şekilde 4 kişiye dağıtılır ve bir kişi fazladan bir taş sahibi olur. Yani 3 kişiye 14 taş verilirken bir kişiye 15 taş verilir. 15 taşı alan kişi oyuna başlar, elindeki gereksiz olan taşı yanındaki kişi için masaya bırakır. Bu kişi bu taşı alabilir ya da masadan bir taş çekebilir. Aynı işlem diğer oyuncular arasında da devam eder. Elindeki taşları uygun şekilde dizip eli bitiren ilk kişi oyunu da kazanmış olur.

Uzaktan Okey Oynama Konforu Sizi Bekliyor!

Uzaktan Okey Oynama ile evden, otobüsten veya başka bir mekândan oyun oynayabilir; oyun üzerinden yeni arkadaşlarla tanışabilir ve sıkıldığınız ortamları size hizmette bulunan sitemiz ile şenlendirebilirsiniz. Uzaktan Okey Oynama, yeni nesil oyun konforunu sizlere sunmaktadır. Tanışacağınız insanlarla arkadaş olabilir, böylelikle arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Çeşitli türden Okey ’in yer aldığı sitemiz, sizi Okey konusunda bir ileri seviyeye taşıyacaktır!

Zaman Kaybetmeden Oyun Odalarında Yerinizi Alın!

Uzaktan Okey Oynama, size çeşitli oyun odaları sunmakta, bu odalarda Okey ‘in eğlenceli dünyasına adım atabilirsiniz. Herhangi bir para ödemeden üye olabileceğiniz sitemiz konforlu ve keyifli zamanlar yaşamanızı sağlamaktadır. Kendini sürekli yenileyen ve güzel bir oyun ortamı sağlamak için çalışan sitemizde sorunsuz bir oyun deneyimi yaşayabileceksiniz. Siz de Uzaktan Okey Oynama ile Okey ‘in keyfini evinizden yaşayın. İnternetin olduğu her yerde size giriş imkânı sağlayan sitemiz, sizlerin tıklarını bekliyor. Haydi gelin ve oyununuzu başlatın!

Okey Oynayın: https://www.keyifokey.com/okey-oyna

Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 5

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.


Yazar: admin

Görüntüleme: 752 defa

Kategori: Okey Salonları

Yayınlanma Tarihi: 01 Ekim 2020

Cevap bırakın